Aktualności

Stronicowanie

 • Bankowcy na wzgórzach Monte Cassino.

  2015.07.15
  W dniu 16.06.2015r. pracownicy Banku Spółdzielczego w Kolnie odwiedzili Polski Cmentarz Wojenny na Monte Cassino, na którym znajduje się ponad 1000 grobów poległych żołnierzy walczących na Monte Cassino (grupa gen. Andersa). Zwiedzanie zaczęliśmy od Opactwa Benedyktynów. Znajdują się tam groby św. Benedykta oraz św. Scholastyki następnie udaliśmy się na cmentarz gdzie wszyscy uczestnicy naszej wycieczki oddali hołd poległym żołnierzom minutą ciszy: zapaliliśmy znicze oraz odśpiewaliśmy hymn. To wydarzenie utrwaliliśmy w naszych sercach a także na pamiątkę robiąc zdjęcia. Na zawsze utrwalą się nam słowa wypisane na granitowej tablicy: ,,PRZECHODNIU POWIEDZ POLSCE, ŻEŚMY POLEGLI WIERNI W JEJ SŁUŻBIE” Chwała bohaterom. Każdy z uczestników odwiedzając mogiły szukał znajomych nazwisk wśród poległych żołnierzy.
 • XVI edycja konkursu “Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” została rozstrzygnięta

  2014.12.23
  Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw podsumowały kolejną, XVI edycję konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców.
 • Oskar Spółdzielczości Polskiej dla Prezesa Banku Spółdzielczego Kolnie

  2014.08.05
  To honorowy tytuł, pomyślany jako nagroda za upowszechnianie idei spółdzielczej, tworzenie klimatu i warunków sprzyjających umacnianiu i dalszemu rozwojowi spółdzielczej formy gospodarowania, wspierania inicjatyw i przedsięwzięć służących rozwojowi ruchu spółdzielczego.
 • Bank Spółdzielczy w Kolnie po raz piąty Laureatem rankingu Superfirmy 2014

  2014.06.03
  Dnia 29 maja 2014r. w Hotelu Podlasie w Białymstoku miała miejsce gala finałowa tegorocznej piątej edycji rankingu Superfirmy gdzie główną kategorią oceny firm przez kapitułę są działania i praktyki związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. To właśnie kapituła ostatecznie zatwierdzi wyniki rankingu. Wyróżnione zostały firmy na poziomie powiatów.
 • VIP – y czytają dzieciom

  2014.04.08
  W dniach 07 - 11 kwietnia 2014 roku z okazji Światowego Dnia Książki i praw autorskich Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Kolnie zorganizowała akcję „Kolneńskie VIP- czytają dzieciom”.
 • OFERTA PROMOCYJNA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W KOLNIE

  2014.03.30
  Serdecznie zapraszamy osoby, które otwierają po raz pierwszy działalność gospodarczą do skorzystania z oferty promocyjnej przy otwarciu rachunku bankowego.
 • Oświadczenie Zarządu Banku Spółdzielczego w Kolnie w sprawie stosowania

  2014.03.25
  "Zasady Dobrej Praktyki Bankowej"
  Zarząd Banku Spółdzielczego w Kolnie informuje,że przyjął do stosowania Zasady Dobrej Praktyki Bankowej.

 • Orzeł Agrobiznesu po raz trzeci przyznany dla Banku Spółdzielczego w Kolnie

  2013.12.16
  Organizatorem konkursu jest Agencja Promocyjno-Wydawnicza EMS, która przyznaje nagrodę od 2001 roku. Każdego roku honorowy patronat obejmowany jest przez wicemarszałka Sejmu RP.
 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL

  2013.10.29
  Z dumą informujemy, że Bank Spółdzielczy w Kolnie został laureatem Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013. Kapituła Programu, działającego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000, przyznała naszej Firmie nagrodę w kategorii:
  QI Order- – produkt najwyższej jakości
 • Uniwersytet Trzeciego Wieku

  2013.10.17
  W dniu 16.10.2013 r. w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu miało miejsce spotkanie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, mieszkańców Kolna i okolic.W Kolnie rok akademicki 2013/2014 oficjalnie zainaugurowano 17 maja 2013 r. w KOKIS.

Stronicowanie

polityka prywatności powered by netadmin 7.28