43336
WPŁATOMAT

Aktualności

Stronicowanie

 • Linia KO - Kredyt obrotowy przeznaczony jest na sfinansowanie kosztów prowadzenia produkcji rolnej.

  2016.03.11
  __________________________________________
 • Wystawa prac fotograficznych Sylwestra Nicewicza

  2015.12.23
  W pomieszczeniach jednostek organizacyjnych Banku: w Kolnie, Grabowie, Małym Płocku, Turośli można obejrzeć wystawę prac fotograficznych Sylwestra Nicewicza, lokalnego przedsiębiorcy, prowadzącego od 36 lat Zakład Stolarski w Koźle. Jak o sobie zwykł mówić: „Fotografia to moja pasja. Zatrzymuję w kadrze, ciekawe miejsca i zdarzenia, żeby po latach wróciły w naszych wspomnieniach …”
 • Nowa promocja kart płatniczych Visa dla klientów indywidualnych

  2015.11.18
  Szanowni Państwo

  miło nam poinformować, że rozpoczyna się nowa promocja kart płatniczych Visa dla klientów indywidualnych.

  Akcja dotyczy zarówno kart debetowych, jak i kart kredytowych.

  Start promocji: 17 listopada br.

  Visa Oferty to dostęp do spersonalizowanych ofert bazujących na tym, gdzie lubisz robić zakupy. Skorzystaj z nich płacąc kartą Visa, a otrzymasz częściowy zwrot pieniędzy.

  Visa Oferty to gwarancja szybkiego zwrotu pieniędzy:
  - nie jest potrzebna dodatkowa karta lojalnościowa, kody, czy kupony – wystarczy karta kredytowa albo debetowa Visa
  - Klient otrzymuje spersonalizowane oferty, przygotowane na podstawie jego zwyczajów zakupowych
  - zwrot pieniędzy przekazywany jest bezpośrednio na rachunek karty Visa
  - rejestracja jest szybka i prosta

  Jak to działa:
  1. Program Visa Oferty jest dostępny dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia, korzystających z osobistych kart debetowych lub kredytowych Visa wydanych w Polsce, w polskiej walucie (PLN). Karty Visa Business oraz przedpłacone karty Visa nie są uznawane w programie
  2. Wystarczy zarejestrować się pod linkiem www.visaoferty.pl, podając numer swojej karty debetowej lub kredytowej Visa
  3. Zaraz po rejestracji przesyłane są pierwsze, powitalne oferty. Po tygodniu wysyłane są oferty spersonalizowane – przygotowane w oparciu o historię zakupów
  4. Można skorzystać z każdej otrzymanej oferty. Wystarczy ją wyświetlić i stanie się aktywna
  5. Za wybraną ofertę wystarczy zapłacić zarejestrowaną w programie kartą Visa, a zakupy będą spełniać jej kryteria
  6. Zwrot pieniędzy przekazywany jest bezpośrednio na rachunek karty Visa, zwykle w ciągu pięciu dni roboczych

  Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: www.visaoferty.pl
 • Kredyt na „Kary mleczne”

  2015.10.08
  Bank Spółdzielczy w Kolnie uprzejmie informuje, że uruchomił specjalną linię kredytową w ramach kredytu „Agro-Mlek” na finansowanie i refinansowanie należnych opłat od producentów mleka za przekroczenie kwot indywidualnych.

  Warunki kredytu:

  - Oprocentowanie: WIBOR 3M+2.49% marża Banku
  - Prowizja od udzielonego kredytu O%
  - Okres spłaty do 10 lat

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
 • Doładowanie Telefonu w Banku Spółdzielczym w Kolnie

  2015.09.02
  Nowa usługa w bankowości internetowej www.bskolno.pl – doładowania telefonów na kartę online. Doładowania telefonów to usługa pozwalająca zdalnie uzupełniać środki na koncie użytkownikom telefonów typu pre-paid. Bank Spółdzielczy w Kolnie uruchomił usługę doładowań telefonów wewnątrz bankowości elektronicznej.
  Wdrożenie realizuje doładowania następujących sieci komórkowych: Cyfrowy Polsat, Heyah, Licomobile, Orange, Nju, Play , T-Mobile, Virgin Mobile, wRodzinie.
 • Z 200 na 100

  2015.08.11
  24 kwietnia 2015 roku Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kolnie dokonało zmian w Statucie Banku. Jedną z najbardziej istotnych zmian jest obniżenie jednostki udziałowej z 200 zł na 100 zł.
 • Bankowcy na wzgórzach Monte Cassino.

  2015.07.15
  W dniu 16.06.2015r. pracownicy Banku Spółdzielczego w Kolnie odwiedzili Polski Cmentarz Wojenny na Monte Cassino, na którym znajduje się ponad 1000 grobów poległych żołnierzy walczących na Monte Cassino (grupa gen. Andersa). Zwiedzanie zaczęliśmy od Opactwa Benedyktynów. Znajdują się tam groby św. Benedykta oraz św. Scholastyki następnie udaliśmy się na cmentarz gdzie wszyscy uczestnicy naszej wycieczki oddali hołd poległym żołnierzom minutą ciszy: zapaliliśmy znicze oraz odśpiewaliśmy hymn. To wydarzenie utrwaliliśmy w naszych sercach a także na pamiątkę robiąc zdjęcia. Na zawsze utrwalą się nam słowa wypisane na granitowej tablicy: ,,PRZECHODNIU POWIEDZ POLSCE, ŻEŚMY POLEGLI WIERNI W JEJ SŁUŻBIE” Chwała bohaterom. Każdy z uczestników odwiedzając mogiły szukał znajomych nazwisk wśród poległych żołnierzy.
 • XVI edycja konkursu “Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” została rozstrzygnięta

  2014.12.23
  Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw podsumowały kolejną, XVI edycję konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców.
 • Oskar Spółdzielczości Polskiej dla Prezesa Banku Spółdzielczego Kolnie

  2014.08.05
  To honorowy tytuł, pomyślany jako nagroda za upowszechnianie idei spółdzielczej, tworzenie klimatu i warunków sprzyjających umacnianiu i dalszemu rozwojowi spółdzielczej formy gospodarowania, wspierania inicjatyw i przedsięwzięć służących rozwojowi ruchu spółdzielczego.
 • Bank Spółdzielczy w Kolnie po raz piąty Laureatem rankingu Superfirmy 2014

  2014.06.03
  Dnia 29 maja 2014r. w Hotelu Podlasie w Białymstoku miała miejsce gala finałowa tegorocznej piątej edycji rankingu Superfirmy gdzie główną kategorią oceny firm przez kapitułę są działania i praktyki związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. To właśnie kapituła ostatecznie zatwierdzi wyniki rankingu. Wyróżnione zostały firmy na poziomie powiatów.

Stronicowanie

polityka prywatności powered by netadmin 7.29