Aktualności

Stronicowanie

 • Nagroda Orła Agrobiznesu

  2011.12.19
  14 grudnia w Warszawskim Domu Literatury miał miejsce finał XXXVI edycji Konkursu o Nagrodę Orła Agrobiznesu połączony z jubileuszem 10-lecia Orłów Agrobiznesu.
 • Rankingu Superfirm 2011 w województwie podlaskim

  2011.03.16

         

  Znowu najlepsi w rankingu Superfirm 2011 w województwie podlaskim. Z ponad pięciuset firm z całego województwa w powiecie kolneńskim  Bankowi  Spółdzielczemu w Kolnie przypadł laur Superfirmy 2011. Głównym kryterium rankingu była społeczna odpowiedzialność biznesu, czyli pomoc potrzebującym i dbałość o pracowników.

 • Wielki sukces Szkoły Podstawowej w Kątach

  2010.06.15
  Szkoła Podstawowa w Kątach ma ogromną satysfakcję z odniesionego sukcesu. W placówce od trzech lat działa SKO „ Oszczędnisie”, której opiekunami są panie: Dorota Orłowska i Celina Chaberek.
  Członkami są uczniowie kl. 0-VI. Przez cały rok nauki szkolnej poprzez systematyczne oszczędzanie pieniędzy, udział w licznych konkursach o tematyce bankowej i innej, akcjach, imprezach i wyjazdach poznawali wagę przemyślanego wydatkowania pieniędzy.
 • Turniej tenisa stołowego o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Kolnie

  2009.11.17
  W dniu 7 listopada w Koźle odbył się turniej tenisa stołowego o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Kolnie. Uczestnikami turnieju były dziewczęta i chłopcy, młodzież szkolna pobliskich miejscowości. Głównym pomysłodawcą oraz organizatorem turnieju był ks. Sławomir Banach, Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Koźle. Sprzętu sportowego oraz sali udostępnił „Hotel w Koźle”. Nagrody w postaci pucharów oraz inne drobne upominki ufundował Bank Spółdzielczy w Kolnie. Nad oprawą reporterską turnieju czuwał Pan Sylwester Niecewicz – przedsiębiorca, mieszkaniec Kozła
 • Komunikat Banku Spółdzielczego w Kolnie

  2009.03.19
  Szanowni Państwo,


  Uprzejmie informujemy, że depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Kolnie objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (opublikowane w Dzienniku Ustaw Nr 144, poz. 176).

Stronicowanie

polityka prywatności powered by netadmin 7.28