Bankomaty Banku Spółdzielczego w Kolnie

1.       Bank Spółdzielczy w Kolnie ul. Kolejowa 2, 18-500 Kolno (WPŁATOMAT)

2.       Filia nr 1 ul. 11 Listopada 13, 18-500 Kolno

3.       Filia nr 2 ul. W. Witosa 3A, 18-500 Kolno

4.       Stacja Paliw „ORLEN” ul. Wojska Polskiego 51, 18-500 Kolno (WPŁATOMAT)

5.       Oddział w Grabowie, ul. 3 Maja 3, 18-507 Grabowo

6.       Oddział w Małym Płocku, ul. Ogrodowa 11, 18-516 Mały Płock

7.       Oddział w Turośli, ul. Jana Pawła 16, 18-525 Turośl (WPŁATOMAT)

  • -

Wpłatomat Banku Spółdzielczego w Kolnie

Wpłaty we wpłatomatach

Bank Spółdzielczy w Kolnie realizując oczekiwania klientów w zakresie dostępności usług bankowych umożliwił w wpłaty pieniędzy  na rachunek poza placówkami Banku poprzez uruchomienie WPŁATOMATU

Wpłatomat, zwany również bankomatem do wpłat – urządzenie do przyjmowania wpłat na konta bankowe Klient, chcąc wpłacić na konto środki, wkłada do wpłatomatu kartę, którą otrzymał do prowadzonego w  banku konta.  System na podstawie numeru karty identyfikuje powiązany z nią numer rachunku i przyjmuje plik banknotów, które klient wsuwa do specjalnej szczeliny. Środki na koncie klienta pojawiają się natychmiast po dokonaniu transakcji.

Wpłatomat BANKU SPÓŁDZIELCZEGO to:

  • Wygoda - korzystanie z urządzenia jest równie proste jak z bankomatu. Komunikaty prezentowane na ekranie monitora prowadzą w łatwy sposób do realizacji wybranych czynności.
  • Szybkość - wpłacone środki pieniężne dostępne są koncie klienta online. Jednorazowo można wpłacić do 200 banknotów (nie muszą być posortowane). Urządzenie rozpoznaje ich autentyczność i stan.
  • Bezpieczeństwo - wpłatomat identyfikuje numer rachunku klienta na podstawie karty wydanej do rachunku oraz wprowadzonego numeru PIN.
  • Oszczędność - usługa jest bezpłatna dla klientów indywidualnych iminimalna stawka od wpłacanych kwot dla Klientów  biznesowych.
  • Dostępność – wpłatomat zlokalizowany jest na Stacji Paliw PKN „Orlen” w Kolnie Ulica Wojska Polskiego 20 dostępny 24 h. Oznakowany jest napisem ” WPŁATOMAT”

Nie obowiązuje limit wpłacanych kwot, natomiast liczbą banknotów, które można jednorazowo zdeponować.  Wpłatomat przyjmuje nominały polskich banknotów, nie akceptuje bilonu i nie wydaje reszty. Po dokonaniu wpłaty należy odebrać z bankomatu swoją kartę oraz wydruk potwierdzający transakcję.

 

Bankomaty

Prezentujemy Państwu wykaz bankomatów z terenu całej Polski, w których klient naszego Banku posiadający kartę VISA może bez żadnych opłat pobrać gotówkę. W tym celu należy wybrać dane województwo aby uzyskać szczegółowy wykaz bankomatów.

ATM - Wykaz bankomatów

Wykaz bankomatów grupy

Informujemy, że kartami płatniczymi BS w Kolnie można bez prowizji pobrać gotówkę w bankomatach wszystkich banków spółdzielczych zrzeszeń BPS, MBR, SGB oraz BGŻ i Kredyt Banku.

 

Posiadacze kart płatniczych VISA ELEKTRON, VISA BUSINESS i VISA BUSINESS ELEKTRON, wydanych przez Bank Spółdzielczy w Kolnie mogą korzystać z ponad 3300 bankomatów bez prowizji, w tym 74 bankomaty w województwie podlaskim.

 

 

polityka prywatności powered by netadmin 7.28