27047
WPŁATOMAT

Bankomaty Banku Spółdzielczego w Kolnie

 1. Bank Spółdzielczy w Kolnie ul. Kolejowa 2, 18-500 Kolno (WPŁATOMAT)
 2. Filia nr 1 ul. 11 Listopada 13, 18-500 Kolno (WPŁATOMAT)
 3. Filia nr 2 ul. W. Witosa 3A, 18-500 Kolno (WPŁATOMAT)
 4. Stacja Paliw „ORLEN” ul. Wojska Polskiego 51, 18-500 Kolno (WPŁATOMAT)
 5. Oddział w Grabowie, ul. 3 Maja 3, 18-507 Grabowo
 6. Oddział w Małym Płocku, ul. Ogrodowa 11, 18-516 Mały Płock (WPŁATOMAT)
 7. Oddział w Turośli, ul. Jana Pawła 16, 18-525 Turośl (WPŁATOMAT)

Wpłatomat Banku Spółdzielczego w Kolnie

Wpłaty we wpłatomatach

Bank Spółdzielczy w Kolnie realizując oczekiwania klientów w zakresie dostępności usług bankowych umożliwił w wpłaty pieniędzy na rachunek poza placówkami Banku poprzez uruchomienie WPŁATOMATU.

Wpłatomat, zwany również bankomatem do wpłat – urządzenie do przyjmowania wpłat na konta bankowe Klient, chcąc wpłacić na konto środki, wkłada do wpłatomatu kartę, którą otrzymał do prowadzonego w banku konta. System na podstawie numeru karty identyfikuje powiązany z nią numer rachunku i przyjmuje plik banknotów, które klient wsuwa do specjalnej szczeliny. Środki na koncie klienta pojawiają się natychmiast po dokonaniu transakcji.

Wpłatomat BANKU SPÓŁDZIELCZEGO to:

 • Wygoda - korzystanie z urządzenia jest równie proste jak z bankomatu. Komunikaty prezentowane na ekranie monitora prowadzą w łatwy sposób do realizacji wybranych czynności.
 • Szybkość - wpłacone środki pieniężne dostępne są koncie klienta online. Jednorazowo można wpłacić do 200 banknotów (nie muszą być posortowane). Urządzenie rozpoznaje ich autentyczność i stan.
 • Bezpieczeństwo - wpłatomat identyfikuje numer rachunku klienta na podstawie karty wydanej do rachunku oraz wprowadzonego numeru PIN.
 • Oszczędność - usługa jest bezpłatna dla klientów indywidualnych iminimalna stawka od wpłacanych kwot dla Klientów biznesowych.
 • Dostępność – dostępne 24h

Nie obowiązuje limit wpłacanych kwot, natomiast liczbą banknotów, które można jednorazowo zdeponować. Wpłatomat przyjmuje nominały polskich banknotów, nie akceptuje bilonu i nie wydaje reszty. Po dokonaniu wpłaty należy odebrać z bankomatu swoją kartę oraz wydruk potwierdzający transakcję.

ATM - Wykaz bankomatów

Wykaz bankomatów grupy

Informujemy, że kartami płatniczymi BS w Kolnie można bez prowizji pobrać gotówkę w bankomatach wszystkich banków spółdzielczych zrzeszeń BPS, MBR, SGB oraz BGŻ i Kredyt Banku.

Posiadacze kart płatniczych VISA ELEKTRON, VISA BUSINESS i VISA BUSINESS ELEKTRON, wydanych przez Bank Spółdzielczy w Kolnie mogą korzystać z ponad 3300 bankomatów bez prowizji, w tym 74 bankomaty w województwie podlaskim.