Aktualności

Stronicowanie

 • Gimnazjaliści w Turośli biegają o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Kolnie

  2016.10.07
  19 września 2016 roku na malowniczo położonych trasach leśnych obok kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Turośli odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców klas I-III Gimnazjum w Turośli. Uczniowie mieli do pokonania dystans 1200 metrów. Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Kolnie zakończyła się bardzo dobrymi wynikami czasowymi co potwierdza solidne przygotowanie zawodników oraz profesjonalne podejście osób ich trenujących. Gimnazjum w Turośli znane jest z tego, że kładzie duży nacisk na aktywność fizyczną swoich uczniów, osiągając jednocześnie bardzo dobre wyniki nie tylko w skali regionu.


  W biegach uczestniczyło 150 uczniów Gimnazjum w Turośli. Najlepsi przełajowcy otrzymali puchar, medale oraz pamiątkowe nagrody ufundowane przez Bank.
 • Bieg Charytatywny

  2016.10.07
  17 września 2016 roku Bank Spółdzielczy w Kolnie wziął udział w 2 Biegu Charytatywnym PKO który odbył się w Łomży oraz na 11 stadionach lekkoatletycznych całej Polski. Bank reprezentowało 3 pięcioosobowe drużyny, których zadaniem było przebiegnięcie jak najwięcej okrążeń w okresie jednej godziny. Każde przebiegnięte okrążenie to jeden posiłek dla dzieci z ubogich rodzin. Wszyscy uczestnicy biegu łącznie przebiegli 2550 okrążeń co w przełożeniu na środki finansowe daje 633 tys. zł. Reprezentanci Banku Spółdzielczego w Kolnie przebiegli łącznie 101 czterystometrowych okrążeń „zarabiając” w ten sposób dla dzieci ok. 2,5 tys. zł. W biegu oprócz pracowników Banku uczestniczyli również jego przyjaciele do których niewątpliwie zalicza się Piotr Niedbała – Wójt Gminy Turośl oraz Sławomir Milewski – Przewodniczący Rady Gminy Turośl. Swoje drużyny dzielnie dopingowali: Bronisław Szymański –Przewodniczący Rady oraz Krzysztof Kajko – Prezes Zarządu Banku.
  Całość imprezy uświetniła Lidia Chojecka wielokrotna mistrzyni Polski i Europy, która wysoko oceniła przygotowanie wszystkich uczestników. Po skończonym biegu wszyscy reprezentanci Banku zgodnie ocenili, że warto pomagać innym jednocześnie czuć dreszczyk emocji związany z rywalizacją.
 • Naklejka zbliżeniowa VISA PayWave

  2016.08.22
  Wydawana jest w formie naklejki (mini karty), którą można przykleić np. na telefon komórkowy aby zawsze była pod ręką i wygodnie można nią było zrealizować transakcje płatnicze. Karta może być wydawana jako dodatkowa karta do rachunku każdemu klientowi.
 • ZMIANY W PŁATNOŚCIACH INTERNETOWYCH KARTĄ

  2016.08.16
  ZMIANY W PŁATNOŚCIACH INTERNETOWYCH KARTĄ
 • Zebranie Przedstawicieli

  2016.05.05
  Dnia 15.04.2016 r. w siedzibie Banku Spółdzielczego odbyło się Zebranie Przedstawicieli. W zgromadzeniu uczestniczyli również zaproszeni goście, a wśród nich Dyrektor do Spraw Współpracy z Bankami Spółdzielczymi Banku BPS S.A. w Warszawie Pan Ryszard Buńko, Dyrektor Oddziału Banku BPS w Łomży Pani Ewa Szleszyńska jak również Członek Kapituły Odznaczeń Krajowej Rady Spółdzielczej, Kierownik do Spraw Ekonomicznych miesięcznika „Tęcza” Pan Andrzej Malanowski.

  Z.P. zatwierdziło sprawy finansowe Banku oraz sprawozdanie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku za 2015 r., jak również udzieliło absolutorium dla członków Zarządu oraz pozytywnie oceniło działania Rady Nadzorczej.

  Miłym akcentem było wręczenie przez zaproszonego gościa Pana Andrzeja Malanowskiego wyróżnienia dla Banku Spółdzielczego w Kolnie nadanego przez KRS „Złotego Lauru Spółdzielczości”, który przyznawany jest spółdzielniom, lub osobom fizycznym, które czynnie przyczyniają się do rozwoju i wzbogacania kultury, kultywowania tradycji, popularyzowania społecznych celów spółdzielczości. W szczególności brany jest pod uwagę ciągły i systematyczny charakter tych działań oraz ich konkretne przejawy i rezultaty, jak: działające placówki kulturalne, oświatowe, obiekty sportowe, prowadzone zespoły, organizowane imprezy, środki przeznaczone na sponsorowanie instytucji i twórców kultury, placówek oświatowo-wychowawczych oraz klubów sportowych.
 • Uniwersytet Trzeciego Wieku

  2016.05.04
  W dniu 06.04.2016 r. w kawiarni KOKiS-u miało miejsce spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które w zasadzie stało się już cyklem spotkań „młodzieży uniwersyteckiej” z bankowością.
  Tematem wykładu wygłoszonego przez Prezesa Zarządu Pana Krzysztofa Kajko była „ Płynność finansowa”, zarówno w zakresie przedsiębiorczości jak i gospodarstw domowych. Prezes Kajko na wstępie przedstawił temat sprawiedliwości społecznej w biznesie, jej istnienie czy też jej brak w tej dziedzinie życia, oraz problem kształtowania opinii klientów na temat bankowości. W nawiązaniu do tematu wykładu czyli ogólnie pojętej płynności omówiono szereg przykładów dotyczących osób fizycznych i firm i ich reakcjach na brak płynności i jej konsekwencjach w tych środowiskach.
  Potwierdzeniem zdobytych umiejętności przeprowadzony został test wiedzy ogólnej, zdobytej nie tylko na tym spotkaniu ale również z życia wziętej.
  Trzeba przyznać iż seniorzy studenci poradzili sobie bardzo dobrze z owym testem. Zwieńczeniem czego były oczywiście nagrody sponsorowane przez Bank Spółdzielczy w Kolnie
 • Linia KO - Kredyt obrotowy przeznaczony jest na sfinansowanie kosztów prowadzenia produkcji rolnej.

  2016.03.11
  __________________________________________
 • Wystawa prac fotograficznych Sylwestra Nicewicza

  2015.12.23
  W pomieszczeniach jednostek organizacyjnych Banku: w Kolnie, Grabowie, Małym Płocku, Turośli można obejrzeć wystawę prac fotograficznych Sylwestra Nicewicza, lokalnego przedsiębiorcy, prowadzącego od 36 lat Zakład Stolarski w Koźle. Jak o sobie zwykł mówić: „Fotografia to moja pasja. Zatrzymuję w kadrze, ciekawe miejsca i zdarzenia, żeby po latach wróciły w naszych wspomnieniach …”
 • Nowa promocja kart płatniczych Visa dla klientów indywidualnych

  2015.11.18
  Szanowni Państwo

  miło nam poinformować, że rozpoczyna się nowa promocja kart płatniczych Visa dla klientów indywidualnych.

  Akcja dotyczy zarówno kart debetowych, jak i kart kredytowych.

  Start promocji: 17 listopada br.

  Visa Oferty to dostęp do spersonalizowanych ofert bazujących na tym, gdzie lubisz robić zakupy. Skorzystaj z nich płacąc kartą Visa, a otrzymasz częściowy zwrot pieniędzy.

  Visa Oferty to gwarancja szybkiego zwrotu pieniędzy:
  - nie jest potrzebna dodatkowa karta lojalnościowa, kody, czy kupony – wystarczy karta kredytowa albo debetowa Visa
  - Klient otrzymuje spersonalizowane oferty, przygotowane na podstawie jego zwyczajów zakupowych
  - zwrot pieniędzy przekazywany jest bezpośrednio na rachunek karty Visa
  - rejestracja jest szybka i prosta

  Jak to działa:
  1. Program Visa Oferty jest dostępny dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia, korzystających z osobistych kart debetowych lub kredytowych Visa wydanych w Polsce, w polskiej walucie (PLN). Karty Visa Business oraz przedpłacone karty Visa nie są uznawane w programie
  2. Wystarczy zarejestrować się pod linkiem www.visaoferty.pl, podając numer swojej karty debetowej lub kredytowej Visa
  3. Zaraz po rejestracji przesyłane są pierwsze, powitalne oferty. Po tygodniu wysyłane są oferty spersonalizowane – przygotowane w oparciu o historię zakupów
  4. Można skorzystać z każdej otrzymanej oferty. Wystarczy ją wyświetlić i stanie się aktywna
  5. Za wybraną ofertę wystarczy zapłacić zarejestrowaną w programie kartą Visa, a zakupy będą spełniać jej kryteria
  6. Zwrot pieniędzy przekazywany jest bezpośrednio na rachunek karty Visa, zwykle w ciągu pięciu dni roboczych

  Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: www.visaoferty.pl
 • Kredyt na „Kary mleczne”

  2015.10.08
  Bank Spółdzielczy w Kolnie uprzejmie informuje, że uruchomił specjalną linię kredytową w ramach kredytu „Agro-Mlek” na finansowanie i refinansowanie należnych opłat od producentów mleka za przekroczenie kwot indywidualnych.

  Warunki kredytu:

  - Oprocentowanie: WIBOR 3M+2.49% marża Banku
  - Prowizja od udzielonego kredytu O%
  - Okres spłaty do 10 lat

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Stronicowanie

polityka prywatności powered by netadmin 7.28