73742
WPŁATOMAT

Bieg Charytatywny

16.09.2017 r odbył się po raz trzeci bieg charytatywny PKO. Tym razem gościliśmy na stadionie ZOS „Zwierzyniec” w Białymstoku. Bank Spółdzielczy w Kolnie po raz drugi uczestniczył w tym wydarzeniu, które jest idealną formą kreowania zdrowego stylu życia, a pomagając innym w ten sposób realizujemy szczytny cel.

Wśród uczestniczących w turnieju pracowników banku, Bank Spółdzielczy w Kolnie reprezentował Przewodniczący Rady Gminy- Sławomir Milewski, Marcin Krejszeff, Iwona Rakowska, Magdalena Kiersnowska, Magdalena Domurad.

Honorowym gościem całej imprezy była Lidia Chojecka wielokrotna mistrzyni Polski i Europy, Igrzysk Olimpijskich oraz czterokrotna olimpijka specjalizująca się w pchnięciu kulą - Krystyna Zabawska.

Pięcioosobowa sztafeta miała jedno zadanie – przebiec jak najwięcej okrążeń w ciągu jednej godziny a każde okrążenie oznaczało dodatkowy posiłek dla dzieci z ubogich rodzin. Łącznie uczestnicy pokonali 2229 okrążeń co dało Białystokowi 10 miejsce wśród 12 miast w Polsce. Natomiast sztafeta BS w Kolnie zajęła 12 pozycję na 70 startujących pięcioosobowych drużyn przebiegając bez mała 39 okrążeń w ciągu godziny. To dobry wynik z czego jesteśmy zadowoleni, że mimo wspaniałej zabawy i miłej atmosfery panującej na stadionie można było wywalczyć wysokie, bo aż 12 miejsce w rankingu.