Dane z dnia: 2020-04-02
1 CHF4.3319do góry+0.0852
1 EUR4.5769do góry+0.0883
1 GBP5.2075do góry+0.2834
1 USD4.1917do góry+0.1457
Zobacz więcej kursów
5120
SUPER SETKA

Karty płatnicze i bankomatowe

 

Bank Spółdzielczy w Kolnie oferuje swoim Klientom możliwość korzystania z następujących kart:

  1. Bankomatowa karta własna BS w Kolnie
  2. Karty płatnicze:

      3. Karta kredytowa VISA CLASSIC

BS w Kolnie wydaje własną kartę dla klientów posiadających ROR oraz rachunek bieżący rolników indywidualnych. Karta ta służy do pobierania gotówki z bankomatów BS w Kolnie bez możliwości płatności za towary i usługi. Zaletą tej karty jest min:

  • Możliwość jednorazowego pobrania gotówki w wysokości posiadających środków na rachunku plus wolny limit przyznanego debetu lub kredytu w rachunku;
  • Wydruku operacji wykonywanych na rachunku;
  • Zmiany kodu PIN;
  • Karty płatnicze służą do pobierania gotówki w bankomatach lub dokonywania bezgotówkowych płatności zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Funkcjonują oni w oparciu o przyznany limit miesięcznych i dziennych wypłat lub dokonywanych transakcji bezgotówkowych.

„Ulepszoną” wersją karty płatniczej jest karta kredytowa VISA CLASSIC . Wydawana jest ona na okres 1 roku i nie jest powiązana bezpośrednio z rachunkiem klienta. Dokonując transakcji tą kartą masz przedłużony do 52 dni termin przekazania środków. Ten okres rozliczeniowy jest nieoprocentowany.

Posiadając przynajmniej dwie z w/w kart tj. własną kartę bankomatową i kartę płatniczą VISA- KRAJ i CAŁY ŚWIAT STOI DLA CIEBIE OTWARTY.

 

 

Czytaj !!!

Posiadacze kart płatniczych VISA, wydanych przez Bank Spółdzielczy w Kolnie mogą korzystać z ponad 3300 bankomatów bez prowizji, w tym 74 bankomaty w województwie podlaskim.

polityka prywatności powered by netadmin 7.12