73264
WPŁATOMAT

Bieg Charytatywny

Po raz IV odbył się Bieg Charytatywny promujący nie tylko sport ale również trafiający do serc uczestników, którzy w szczytny sposób pomagają dzieciom. Bank Spółdzielczy w Kolnie uczestniczył jak co roku w tym wydarzeniu. 71 pięcioosobowym drużynom udało się przekazać blisko 730 tys. zł dla najbardziej potrzebujących. Całość imprezy uświetnił Jakub Krzewina halowy Mistrz Świata w biegu 4x400m z Birmingham.

 

Wśród biorących udział w turnieju, między innymi Bank Spółdzielczy w Kolnie reprezentowali: Radca Prawny - Pani Mariola Żebrowska, Przewodniczący Rady Gminy Turośl - Pan Sławomir Milewski, nauczyciel Wychowania Fizycznego w Turośl – Pan Łukasz Lidacki, Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Kolnie - Pan Marcin Krejszeff, Pan Bartosz Szczech.

 

Uczestnicy IV Biegu Charytatywnego w Łomży okrążyli stadion 2753 razy w ciągu godziny co dało w klasyfikacji generalnej  drugie miejsce w Polsce. Lider czyli Lidzbark Warmiński na 12 miast startujących w Polsce wyprzedził Podlasian tylko o 4 okrążenia. Tak więc widać, że biegamy ruszamy się i jesteśmy coraz bardziej aktywni.

Miło było uczestniczyć w IV Biegu Charytatywnym organizowanym przez PKO ale pod egidą Banku Spółdzielczego w Kolnie, który pokazał iż można pomagać również w tak szlachetny sposób.

M.K.

Bieg Charytatywny

  • -
  • -
  • DSC_0131

< wstecz

polityka prywatności powered by netadmin 7.29