Uniwersytet Trzeciego Wieku

W dniu 06.04.2016 r. w kawiarni KOKiS-u miało miejsce spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które w zasadzie stało się już cyklem spotkań „młodzieży uniwersyteckiej” z bankowością.

Tematem wykładu wygłoszonego przez Prezesa Zarządu Pana Krzysztofa Kajko była „ Płynność finansowa”, zarówno w zakresie przedsiębiorczości jak i gospodarstw domowych. Prezes Kajko na wstępie przedstawił temat sprawiedliwości społecznej w biznesie, jej istnienie czy też jej brak w tej dziedzinie życia, oraz problem kształtowania opinii klientów na temat bankowości.  W nawiązaniu do tematu wykładu czyli ogólnie pojętej płynności omówiono szereg przykładów dotyczących osób fizycznych i firm i ich reakcjach na brak płynności i jej konsekwencjach w tych środowiskach.

Potwierdzeniem zdobytych umiejętności przeprowadzony został test wiedzy ogólnej, zdobytej nie tylko na tym spotkaniu ale również z życia wziętej.

Trzeba przyznać iż seniorzy studenci poradzili sobie bardzo dobrze z owym testem. Zwieńczeniem czego były oczywiście nagrody sponsorowane przez Bank Spółdzielczy w Kolnie

wstecz wstecz

polityka prywatności powered by netadmin 7.12