ZMIANY W PŁATNOŚCIACH INTERNETOWYCH KARTĄ

Uprzejmie przypominamy, że od dnia 1 lutego 2015 r. wprowadza się dodatkowe funkcjonalności w stosunku do kart płatniczych i kredytowych.

Nowe usługi udostępnione zostaną Klientom Banku poprzez portal www.kartosfera.pl  który będzie dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015 r. i za jego pośrednictwem będzie  można dokonać następujących czynności:

  • aktywować zabezpieczenie 3D Secure - funkcjonalność umożliwiająca dodatkowe zabezpieczenie transakcji internetowej (np. zakup w sklepie internetowym lub portalu aukcyjnym)
  • zmieniać kod PIN,
  • zastrzegać kartę.

Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest podanie w Banku Spółdzielczym w Kolnie aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym.

Przypominamy również, że od 1 lutego 2015 r. nie będzie możliwe dokonanie żadnych transakcji płatniczych w Internecie bez określenia limitu transakcji internetowych oraz bez  aktywowania zabezpieczenia 3D Secure.

 Wysokość limitu transakcji internetowych można ustalić za pośrednictwem Infolinii Grupy BPS pod numerem 86 215 50 00 lub bezpośrednio w placówce Banku Spółdzielczego w Kolnie oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl )  wg podanej instrukcji.

wstecz wstecz

polityka prywatności powered by netadmin 7.12