72180
WPŁATOMAT

Doładowanie Telefonu w Banku Spółdzielczym w Kolnie

Nowa usługa w bankowości internetowej www.bskolno.pl – doładowania telefonów na kartę online.  Doładowania telefonów to usługa pozwalająca zdalnie uzupełniać środki na koncie użytkownikom telefonów typu pre-paid.

Bank Spółdzielczy w Kolnie uruchomił usługę doładowań telefonów wewnątrz bankowości elektronicznej. Wdrożenie realizuje doładowania  następujących  sieci komórkowych:

 Cyfrowy Polsat, Heyah, Licomobile, Orange, Nju, Play, T-Mobile, Virgin Mobile, wRodzinie.

Transakcję zasilenia telefonu można przeprowadzić logując się do bankowości internetowej banku na stronie www.bskolno.pl→ bankowość internetowa →klienci indywidualni.


Po zalogowaniu się do Internet Bankingu z menu Rachunki należy wybrać zakładkę Doładowania, która otwiera ekran ze szczegółami doładowania. Pierwsza czynność to wybór operatora sieci a następnie wpisanie i powtórzenie zasilanego numeru telefonu. Powtórzenie jest nową funkcjonalnością, która ma służyć wyeliminowaniu pomyłek w podawanym numerze.

Kolejny krok to wybór z listy swojego operatora oraz określenie kwoty doładowania z dokładnością do 1 złotych. złotego Podaj dowolną kwotę z przedziału:  5 - 500 PLN w pełnych

W następnej kolejności wpisujemy i powtarzamy zasilany numer telefonu. Powtórzenie jest funkcjonalnością, która ma służyć wyeliminowaniu pomyłek w podawanym numerze.

Następne strony to podsumowanie danych transakcji oraz przeprowadzenie autoryzacji kodem przychodzącym SMS-em na telefon komórkowy posiadacza rachunku. Po zatwierdzeniu płatności, w ciągu paru minut, następuje realizacja doładowania.

Doładowania można realizować :

  • poprzez konto w Internet Bankingu
  • w okienku kasowym Banku
  • na stanowisku obsługi klienta jako dyspozycję z rachunku
  • bankomaty (tylko karty własne Banku)

Zalety doładowania telefonu:

  • usługa jest całkowicie bezpłatna - zero opłat i prowizji
  • szybki i prosty sposób doładowania telefonu swojego lub wskazanej osoby

Jeśli nie posiadasz jeszcze Internet Bankingu, zapraszamy do najbliższej placówki, w której po podpisaniu umowy, usługa zostanie dołączona do Twojego konta bankowego – BEZ ŻADNEJ DODATKOWEJ OPŁATY

wstecz wstecz

polityka prywatności powered by netadmin 7.28